OFERTA

Przedsiębiorstwo współpracuje od lat z godnymi polecenia firmami wykonawczymi, których usługi proponuje swoim klientom. Realizuje projekty w różnej skali i wielkości: począwszy od wyposażenie w technikę grzewczą małych mieszkań, poprzez domy jednorodzinne, aż po inwestycje na dużych obiektach.

Zajmujemy się:

Armatura sanitarną
Armaturą i automatyką grzewcza

Projektujemy i konstruujemy kotłownie:

Tradycyjne na opał stałopalny
Gazowe i olejowe

Projektujemy i realizujemy Instalacje:

Wodne i kanalizacyjne
Centralnego ogrzewania
Zbiorników gazowych
Ogrzewania podłogowego
Kolektorów słonecznych

Technika grzewcza

Technika grzewcza to nasza specjalność. W ofercie firmy ILMAR z Wrocławia znajdą Państwo między innymi grzejniki centralnego ogrzewania, piece gazowe CO, zestawy solarne, kominki, otuliny oraz izolacje i wiele innych zaawansowanych rozwiązań. U nas technika grzewcza to sprzęt sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów zawsze w najlepszych cenach. Dzięki temu kupując piec gazowy CO, grzejniki centralnego ogrzewania lub jakikolwiek inny produkt, zyskują Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Zapraszamy do współpracy.

Hydraulika

Masz problem z instalacją hydrauliczną lub grzewczą? A może budujesz dom i potrzebujesz dobrej ekipy instalatorów? W takim razie dobrze trafiłeś. Jesteśmy hydraulikami z wieloletnim stażem pracy. Posiadamy wiedzę, doświadczenie, sprzęt oraz stosowne uprawnienia. Nie ignorujemy nawet najmniejszych zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług oraz współpracy.

Serwis kotłów

Nasza firma zajmuje się serwisem kotłów gazowych. Usługi serwisowe świadczymy we Wrocławiu i okolicach. Wykonujemy: pierwsze uruchomienia, przeglądy i konserwacje, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, modernizację kotłowni, okojowych jak również układów sterowania strefowego (kilka obiegów grzewczych), służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego.

Ponadto zapewniamy krótki termin realizacji zgłoszenia (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne), duży magazyn części zamiennych, terminowość, miłą i fachową obsługę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu kotłów.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Chcesz wiedzieć więcej?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
+48 601 787 666